ToothFairy: Nākamā lietotne jebkuram AirPods īpašniekam - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

ToothFairy: Nākamā lietotne jebkuram AirPods īpašniekam


Šodien mēs jums parādīsim kādu viegli izmantojamu lietotni, un esmu pārliecināts, ka visiem AirPods lietotājiem, kas parasti savas austiņas lieto ar vairākām ierīcēm, tā patiks.

Bez šaubām varu apgalvot, ka Apple pēdējo gadu labākais produkts ir bijis AirPods. Tas nāca klajā negaidīti, tas ir inovatīvs un strādā perfekti. Mēs pat nevaram nosaukt kādu īpašību, kā šo produktu vajadzētu nozīmīgi uzlabot.

Izņemot tā savienošanu ar citām ierīcēm. Ja savienojat austiņas tikai ar vienu ierīci, problēmu nebūs. Piemēram, ja savienojat tās ar iPhone, izmantojot maģisko W1 mikroshēmu, jums vairs nav jāuztraucas. Tomēr vairāku ierīču gadījumā varētu atgadīties sarežģījumi.

Kad MacBook arī pievienojas savienotajām ierīcēm, sākas ilgstošs savienošanas process. Nav svarīgi, vai ierīce caur iCloud zina, ka abas ierīces pieder jums, bet tās viena otrai automātiski atsakās dot priekšroku. Diemžēl W1 mikroshēmas piedāvātā raitā savienojamība izplūst gaisā.

Laimīgā kārtā ToothFairy ir šeit, lai šo defektu novērstu. Praktiski mēs runājam par ikonu, kas tiks iestrādāta Mac izvēlnes joslā. Jums uz tās tikai jāuzklikšķina un jūsu AirPods nekavējoties savienosies. Ja vēlaties, jūs to varat sasniegt arī caur vēlamu tastatūras saīsni, tas atvieglos jūsu darbu. Ierodoties birojā, varēsit klausīties mūziku uz jūsu Mac, lai gan iesākāt uz iPhone. Tas viss – sekunžu jautājums.

Protams, jums arī tiek piedāvātas kādas papildu funkcijas. Piemēram, stilīgs Dark Mode jeb tumšā režīma atbalsts interfeisā, daži moderni iestatījumi, varat izvēlēties no dažādām ikonām. Ja esat spējīgs atteikties no mikrofona, šādi var uzlabot arī audio kvalitāti.

Lietotnes cena ir 3,49 EUR. Esmu pilnībā pārliecināts, ka jūs nenožēlosit šo pirkumu, īpaši, ja esat AirPods īpašnieks ar vairākām Apple ierīcēm.

Lejupielādējiet ToothFairy no Mac AppStore – 3,49 EUR, (3. cenu kategorija)

Apple Inc. (AAPL)