Torus. – pieskarieties uzmanīgi! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Torus. – pieskarieties uzmanīgi!


Viena no labākajām arkādes tipa spēlēm, kuras pārbauda spēlētāja ritma izjūtu, ir Torus. Tas ir gana labs iemesls, lai veltītu pāris stundu šīs spēles izmēģināšanai.

Mēs esam sajūsmā par spēlēm, kuru izstrādātāji piedomājuši ne vien par vizuālo noformējumu, bet arī par fona mūziku. Skaņu celiņš spēcīgi ietekmē spēles noskaņu, tas var paātrināt spēlēšanas tempu un izraisīt adrenalīna pieplūdumu. Torus. ir no tāda tipa spēlēm, kuras biežāk tiek veidotas aizraujošas nekā skaistas.

Spēles gaitā jums jāseko un jāpieskaras ekrānā redzamajiem punktiem. Ja pirkstus nekustināsiet gana ātri, jūs var aprīt tumsa. Šādā veidā es varētu īsumā aprakstīt spēles ideju, taču apraksts nesniegs ieskatu spēlēšanas pieredzē visā pilnībā. Mūzika spēlēšanai piešķir jauku ritmiskumu un, šīs pacilātās sajūtas pavadīti, jūs varat vēl un vēlreiz zaudēt un sākt spēli no jauna.

Tā nav pati atkarību izraisošākā spēle, taču pāris stundu jautrības tā noteikti var sniegt. “Veiklu pieskārienu” tipa spēles kļuvušas patiešām populāras, pateicoties spēlei Piano Tiles. Tajā spēlētāja uzdevums ir norādītajā ritmā spiest “klavieru” taustiņus.

Lai neteiktu, ka tā ir pilnīga šīs koncepcijas kopija, apgalvosim, ka spēle Torus. ir ļoti līdzīga tai. Nevaru izskaidrot, kāpēc, taču šo spēli es spēlēju vēl un vēl.

Lejuplādējiet Torus. no App Store veikala (Universāli – bez maksas)

Apple Inc. (AAPL)