Tresorit Send: sūtiet šifrētos failus bez maksas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Tresorit Send: sūtiet šifrētos failus bez maksas


Gadījumā, ja vēlaties nosūtīt failus drošā veidā…

“Tresorit Send”, “Tresorit”, Šveicē un Ungārijā bāzētā uzņēmuma, kas slavens ar mākoņu tehnoloģijām, šifrētu failu nosūtīšanas pakalpojums tika uzsākts tikai nesen. Ar pakalpojuma palīdzību ikviens var nosūtīt lielizmēra failus (līdz 5 GB) ārkārtīgi viegli, kā arī vienkāršāk nekā citos failu dalīšanās pakalpojumos.

Jums kā privātpersonai noteikti vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību, nosūtot sensitīvus datus, īpaši biznesa aprindās. Padomājiet par problēmām, kas varētu atgadīties, ja nekompetenta puse piekļūst svarīgiem dokumentiem…

Neskaitot lielu failu nosūtīšanu, kas parasti pārsniegtu e-pastā pieļaujamo limitu, “Tresorit Send” lielā priekšrocība ir īpašas drošības funkcija. Lietotājs varēs zināt, tieši cik reižu fails ticis atvērts, paroles aizsardzība arī var tikt pievienota. Izveidotās saites būs derīgas 7 dienas vai atvērtas līdz 10 dienām.

Protams, pakalpojuma svarīgākā funkcija ir pilnīga šifrēšana. “Tresorit” noteikti ir viens no līderiem saistībā ar tikko minēto. Mēģinot uzlauzt viņu mākoņus, hakeri samaksājuši pat 50 000 dolāru, tomēr gada laikā neviens no 238 valstīm nebija spējīgs to izdarīt.

Mūsu testa laikā atklājām, ka pakalpojums strādā bez problēmām. Platforma ir vienkārša un ar to strādāt ir viegli, un solītie pakalpojumi strādā bez kļūdām, pat neņemot vērā, ka tas ir beta izmēģinājums. Šifrēšanas dēļ dalīšanās procedūra ir lēnāka nekā citi failu nosūtīšanas pakalpojumi.

Tā ir obligāta vajadzība uzņēmumiem, bet lielākajā daļā gadījumu, strādājot ar sensitīviem datiem, tas būt vajadzīgs arī privātpersonām.

Jums to noteikti vajadzētu izmēģināt!

Apple Inc. (AAPL)