Turpmāk jūs varat noformēt App Store pirkumus lietotnēs kā dāvanu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Turpmāk jūs varat noformēt App Store pirkumus lietotnēs kā dāvanu


Apple mainījuši App Store noteikumus, un tagad izstrādātājiem iespējams pirkumus lietotnēs piedāvāt noformētus kā dāvanas.

Varbūt neesat par to dzirdējis, bet App Store piedāvā iespēju apdāvināt vienam otru ar lietotnēm. Samaksājot par kādu lietotni, dāvanas saņēmējs to var lejupielādēt par brīvu. Līdz šim šāds pakalpojums bija pieejams tikai pērkot lietotnes, bet tagad tas pieejams arī vietējos lietotņu pirkumos.

Šis pakalpojums vienmēr bijis pieprasīts, bet šobrīd arvien populārāk kļūst piedāvāt lietotnes par brīvu, tai skaitā abonementus, vietējos pirkumus vai vienreizējās maksas. Un šādi dāvanu prieks nebija iespējams lietotnēs, kas piedāvāja tās lejupielādēt par brīvu arī tāpat.

Apple ir sapratuši šo brīvo tirgus nošu, un vakar viņi atjaunināja App Store noteikumus. Turpmāk izstrādātājiem tiek dota iespēja noformēt vietējos lietotņu pirkumus dāvanu formātā. Mēs precīzi nezinām, kā tas būs iespējams, tā kā pats App Store vēl nav gatavs šīm iespējām, bet mēs varam saderēt, ka tas drīz mainīsies.

Ja jums patiktu uzdāvināt dāvanu no App Store, atveriet doto lietotni un uzklikšķiniet uz “…” ikonas blakus iegādāšanās pogai, un izvēlieties “Gift App…” (Dāvināt lietotni) iespēju.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)