Vai AirPower joprojām pastāv? - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Vai AirPower joprojām pastāv?


Šķiet, Apple ir samērā neatlaidīgi un joprojām cīnās, lai tirgū laistu produktu, par kura izstrādi tika paziņots vairāk nekā pirms gada un kuru, turklāt, mēs tā arī nekad neesam redzējuši. Savukārt mēs sākām šaubīties, vai šis produkts vispār jebkad ir pastāvējis…

Mēs varētu teikt, ka Apple ierīces, ar kuru, saskaņā ar uzņēmuma solījumiem, būs iespējams veikt akumulatoru bezvadu uzlādi, eksistence nav gluži fakts, bet lēnām kļūst par ticības jautājumu: šī ierīce tirgū varētu parādīties un varētu arī neparādīties.

Daudzi Apple cienītāji – tostarp vairāki no mūsu biroja darbiniekiem – tic, ka Apple šo ierīci vispār neizveidos un drīzāk izvēlēsies par to klusām aizmirst. Tā, it kā viņi vispār nebūtu paziņojuši par nolūku to izstrādāt. Taču es personīgi vienmēr esmu ticējis, ka viņi to izveidos, un tagad, šķiet, Apple beidzot ir devuši kādu zīmi par aktivitāti šajā jomā.

Precīzāk sakot, darba piedāvājumu sarakstos ir pamanīti daži zīmīgi virsraksti, ar kuru palīdzību Apple varētu par AirPower izstrādi atbildīgajai nodaļai piesaistīt inženierus, kuri, atšķirībā no esošajiem, spētu atrisināt radušos izaicinājumus. Uzskaitīšu tikai dažas no vakancēm: Wireless Power Systems Engineering Manager, Power System Design and Integration Engineer, Wireless Charging Co-op (bezvadu elektroenerģijas sistēmu inženierijas vadītājs, elektroenerģijas sistēmu dizaina un integrācijas inženieris, bezvadu uzlādes praktikants) un tā tālāk.

Tādēļ, dārgie lasītāji, ja nu gadījumā jūsu vidū ir kāds, kurš spētu veikt darbu kādā no minētajām vakancēm, mēs lūdzamies: apciemojiet Apple un beidzot salieciet šo nabaga uzlādes paliktni kopā. Mēs ar nepacietību to gaidām. Liels paldies jau iepriekš!

Apple Inc. (AAPL)