Vai jaunais iPad mini varētu izskatīties šāds?! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Vai jaunais iPad mini varētu izskatīties šāds?!


Internetā parādījušies attēli, kuros redzams jaunajam iPad mini paredzēts vāciņš. Tie iekārdinās visus, kuri šo ierīci vēlētos iegūt jau drīz…

Svētku brīvdienās kāds ir patiešām pacenties samazināt Tima Kuka iespējas gaidāmajās Keynote prezentācijās pārsteigt skatītājus. Vietnē Slashleaks ir augšupielādēti daži fotoattēli, kuros, kā apgalvo publicētājs, ir redzams nākamās paaudzes iPad mini vāciņš.

Tā kā vāciņu un pārvalku ražošana Ķīnā plaukst un zeļ un šīs industrijas darbiniekiem ir pieejama ticama informācija, viņiem varētu būt zināmas priekšrocības šajos jautājumos. Nav brīnums, ka, tiklīdz tirgū tiek laists jauns iPhone tālrunis, ķīniešu interneta veikalos tūlīt pat ir pieejami arī kaudzēm tam piemērotu vāciņu. Tieši tādēļ mēs varam apgalvot, ka šiem attēliem pastāv iespēja būt īstiem, tomēr patiešām apstiprināt to nav iespējams.

Ja šim vāciņam patiešām ir īstās izmēru proporcijas, tad mēs varētu teikt, ka jaunais iPad mini, iespējams, izskatītos samērā līdzīgs Pro modelim. Tā kamera un zibspuldze-lukturītis varētu būt izvietoti vertikāli, zibspuldzei atrodoties zemāk, savukārt mikrofons atrastos ierīces vidū. Aplūkojot, kur izvietoti pogām un pieslēgvietām paredzētie caurumi, mēs varam spriest, ka šai ierīcei būtu četru skaļruņu arhitektūra un tās augšpusē būtu atstāts mazliet vietas 3.5mm Jack ligzdai. Pagaidām tas ir viss, kas mums zināms.

Šis attēls tikai apstiprina Minga-Či Kuo (Ming-Chi Kuo) vārdus. Viņš oktobrī apgalvoja, ka iPad mini ir gaidāms pēctecis. Runājot par citām specifikācijām, šajā ierīcē varam gaidīt visjaunāko procesoru, kā arī izmaksu ziņā rentablu displeju. Gaidāms, ka šī ierīce varētu nākt klajā 2019. gada pirmajā ceturksnī. Pēc trīs gadus ilgušas gaidīšanas šādas ziņas saņemt būtu patīkami.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)