Vai jūsu Apple ID ir bloķēts? Jūs neesat vienīgais! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Vai jūsu Apple ID ir bloķēts? Jūs neesat vienīgais!


Nezināmu iemeslu dēļ Apple ir nobloķējuši Apple ID daudziem pasaules iedzīvotājiem. Mēs jums parādīsim, ko darīt, ja jūs tas ir skāris.

Nesen es uzdūros ļoti interesantai uznirstošajai ziņai. Viena no ierīcēm parādīja ziņojumu, kurā teikts, ka Apple ID tika bloķēts drošības iemeslu dēļ. Mēs vēl šo ziņu neesam saņēmuši, bet, lai atrisinātu šo problēmu, mums bija krietni jāiedziļinās.

Laimīgā kārtā paroles atjaunināšana bija efektīvs paņēmiens, tādēļ nepievērsām daudz uzmanības. Tomēr, pārskatot šodienas ziņas, izrādījās, ka neesam vienīgie, ko skārusi šī problēma. Sociālo mediju vietnēs Reddit un Twitter vairāki lietotāji bija tādā pašā situācijā. Visos gadījumos konti tika negaidīti slēgti, pat ja lietotājiem bija ieslēgta divu faktoru autentifikācija.

Bloķēšanas iemesls no Apple puses vēl nav precizēts. Tomēr tam paradzētā palīdzības lapā tika publicēts saistīts raksts, kurā minēts:

Ja jūs vai kāds cits tiekat lūgti atbildēt uz drošības jautājumiem un vairākkārt nepareizi norādāt paroli vai jautājumu atbildes, vai citu informāciju, jūsu Apple ID automātiski tiks bloķēts, lai nodrošinātu drošību un jūs nevarētu pierakstīties nevienā Apple pakalpojumā. Jūs varat atbloķēt savu Apple ID pēc tam, kad apstiprināt savu identitāti.

Mēs tikai ceram, ka tas nav mēģinājums nozagt mūsu datus. Ja tas ir ietekmējis arī jūs, jums jāseko soļiem, kas norādīti Apple mājaslapā, un pēc paroles atiestatīšanas jūs varat turpināt veikt ikdienas darbus kā ierasts.

Gadījumā, ja būs zināma detalizētāka informācija par šo problēmu, mēs nekavējoties ziņosim.

Apple Inc. (AAPL)