Vai zem eglītes atradāt iPhone? Apskatīsim, ko iesākt tālāk! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Vai zem eglītes atradāt iPhone? Apskatīsim, ko iesākt tālāk!


Mēs esam apkopojuši vissvarīgāko informāciju, ko vajadzētu zināt ikvienam iPhone un iPad īpašniekam. Šeit varat pievērst uzmanību gadījumā, ja esat ieguvis savu pirmo iPhone tālruni, un gribat uzzināt, kā jums vajadzētu aktivizēt jauno ierīci vai kā pārvietoties no Android uz iOS.

Kad esat atvēris iepakojumu un ieslēdzis jauno ierīci, jūs varētu jautāt, kā tālāk aktivizēt tālruni. Bailīgākā varētu būt pāreja no vienas sistēmas uz citu, bet Apple piedāvā daudz palīdzības saistībā ar to. Jūs varat pārvietot visus jūsu datus, izņemot lietotnes no vecās ierīces uz jauno, sekojot šiem soļiem.

Kā jaunam iPhone lietotājam, jums vajadzēs Apple ID. Nebaidieties, kad Apple nekavējoties pieprasīs jūsu datus, jūs tos varat savam kontam pievienot vēlāk. Ja vairāk uzticaties virtuālām kartēm, varat pievienot PayPal kontu App Store pirkumiem. Gadījumā, ja jums jau bija pieejams Apple ID, bet jūs vēlētos sākt jaunu, varat izdzēst eksistējošo kontu.

Tie, kas jau izmantojuši iPhone, būs priecīgi atgriezties Apple ekosistēmā. Ja jums pieejams iPad, uz kura instalēts vismaz iOS 11, šis ir vienkāršākais veids, kā visu iestatīt uz jūsu tālruņa. Jums vajadzētu apskatīt jaunās funkcijas iOS 12, piemēram, grupu paziņojumus, Digital Health vai grupas FaceTime zvanus.

Jaunā žestu kontrole vai mainītas taustiņu kombinācijas jaunākajā iPhone var aizņemt laiku, lai pie tām pierastu tie, kas maina vecākos modeļus, bet tā ir patīkama atklāšanas daļa. Ir vēl vairākas mazas detaļās, piemēram, paritināšanas uz augšu žests, bet ja apskatījāt visas šī raksta saites, kā arī “Tips” lietotni savā iPhone, jūs esat gatavs doties.

Apple Inc. (AAPL)