Varētu tikt laists klajā iPhone X un iPhone XS paredzēts Smart Battery Case - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Varētu tikt laists klajā iPhone X un iPhone XS paredzēts Smart Battery Case


Jā, patiešām. Šķiet, mēs stāvam aci pret aci ar savu likteni: tirgū varētu parādīties jauns Apple Smart Battery Case vāciņš.

Tuvojoties 2019. gadam, ir skaidri redzams, ka līdz nākamajai lielajai iespējai ražotājiem visizdevīgāk būtu naudu ieguldīt tieši aksesuāru tirgū. 2018. gada nogalē viedtālruņu tirdzniecība šķiet kļuvusi lēnāka, turklāt piedāvājumam kļūstot arvien sablīvētākam: Apple ir pienācis pēdējais laiks lietotājus iepazīstināt ar brīnišķīgiem jauniem aksesuāriem, kuri būtu pieejami par samērīgām cenām.

Šajā kategorijā ir iekļaujamas, piemēram, AirPods. Saskaņā ar Kuo, jau drīzumā šo austiņu pārdošanas apjoms varētu sasniegt 100 miljonus vienību. Tas ir diezgan loģiski, jo AirPods ir samērā pievilcīgs produkts. Tās ir stilīgas, ērtas un iegādājamas par pieņemamu cenu, tādēļ cilvēki gadu no gada izvēlas tērēt naudu, augstākās kvalitātes viedtālruņu vietā iegādājoties šādus produktus. Kas varētu būt vēl labāks nekā šīs austiņas? Bez šaubām, Smart Battery Case.

Tas ir ģeniāls izgudrojums, jo šis vāciņš vienlaikus gan aizsargā ierīces no triecieniem, gan tālruņa akumulatoru – no enerģijas izsīkšanas. Lai arī, tiesa, ne iPhone XS, ne iPhone XS Max šajā jautājumā nav, par ko kaunēties. Taču saistībā ar Smart Battery Case mums ir pāris iebildumi, pirmkārt jau dizaina jautājumos. Savādā kārtā, vēl nav oficiālu ziņu par Apple lēmumu turpināt šī koncepta attīstīšanu. Pēdējo šāda tipa vāciņu līdz šim viņi izstrādāja saderīgu ar iPhone 7.

Tomēr tikko izlaistajā watchOS 5.1.2 beta versijā atkal pamanīta neliela informācijas noplūde. Konkrētāk, kādā no Apple Watch atjauninājumiem Apple varētu iekļaut kādu ikonu, kura parādītu akumulatora vāciņa uzlādes statusu. Pamatojoties uz šo ikonu un vēl mazliet papildu informācijas, Giljerme Rambo (Guilherme Rambo) drīz atklāja specifikācijas, kuras varētu atbilst iPhone XS un iPhone XS Max, tādēļ mēs ar nepacietību gaidām brīdi, kad Apple beidzot darīs zināmus savus nodomus saistībā ar šo produktu.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)