Viņi izveidojuši briesmoni: iPhone + Apple Watch hibrīdu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Viņi izveidojuši briesmoni: iPhone + Apple Watch hibrīdu


Turpmāk “Caviar” elektronikas pasaulē noteikti varēs lepoties ar titulu Dr. Frankenšteins. Šis monstrs ir ne tikai bez jēdzīgs, bet arī ārkārtīgi dārgs.

Kā nosaka likums, kas stājies spēkā 2010. gadu sākumā, katrai dziesmai ir jāizveido obligāts dubstep remikss. Situācija ir mainījusies. Tagad trenda likums nosaka, ka katram objektam, kas ir mazāks par garderobi, jābūt arī zelta versijā. Un iPhone nav izņēmums.

Ja vēlaties, varat tam atrast iemeslu. Ir zināma sabiedrības daļas, kas tērē milzīgu daudzumu naudas un mīl zeltu. Voilá, šeit arī efektīvs mazās auditorijas tirgus. Bet sekojošā ierīce pārspēja visas robežas…

“Caviar” līdz šim izveidojuši daudzus luksus klases iPhone, tomēr viņu nesenāko veikumu ir grūti izprast un interpretēt, tas ir nesaprotams. Viņi izveidojuši briesmoni, šausminošu simbiozi, neglīto pīlēnu. Šeit arī kolekcijas jaunākais veikums vārdā “Swiss Dreams Watchphone”:

Jā, jums taisnība. Tas ir briesmīgi piestiprināts Apple Watch pie iPhone XS mugurpuses, iekļauta arī zelta pulksteņa sprādze. Netērējiet jūsu laiku, domājot, kādēļ tas varētu būt funkcionāls, kas ir tā mērķis. Ticiet man, varat par to aizmirst. Nejautājiet, ko ar to iespējams darīt. Par nedomājiet par tā 21 130 dolāru cenu…

Lūdzu, varat apmeklēt uzņēmuma neparasto mājas lapu. Viņiem bija jāatrod augstas klases attapīgs mārketinga speciālists, lai uzrakstītu ko noderīgu par šo dizainu, neskaitot: “Dizains, kas piesaistīs visus skatienus!”, “Spilgta ideja, luksus klases izpildījums” un “…neiedomājama ideja…”. Kolekcija apskatāma īpašā videoklipā, kurā ietverti gan miljonāri, gan Šveices pulksteņu kvalitātes Apple Watch. To var noskatīties šeit:

“Ikdienas dzīvē vīrietim ir tikai dažas lietas, kas var kļūt par viņa kaislību: mašīna, ierocis, viedtālrunis, Šveices pulkstenis.”

Apple Inc. (AAPL)