Vispasaules skandāls saistībā ar kalmāra emoji - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Vispasaules skandāls saistībā ar kalmāra emoji


Mums jāizsaka atvainošanās ikvienam skartajam galvkājim!

Apple, mēs tevi pieķērām! Jūs, kas vienmēr apgalvojat, ka esat “100% dabai draudzīgs, zaļš un visu pārstrādājošs” uzņēmums. Vai patiesi ticējāt, ka varēsit mūs pārliecināt ar šādu runāšanu? Vai jūsuprāt, laižot klajā MacBook no pārstrādājama materiāla, tas automātiski nozīmē, ka varat darīt visu, kas vien ienāk prātā? Neuztraucieties, meliem īsas kājas.

Ļaujiet man uzdot vienu jautājumu. Kas attēlots šajā attēlā? Kādas idejas?

Mazs, mīļš kalmārs – tā, iespējams, apgalvotu vairākums. Vai patiesi tik ļoti aizvainotu galvkājus? Atvainojos jau iepriekš, bet man jāsaka, ka tas, kas redzams attēlā, ir tālu no galvkāja. Jaunzēlandes “Montrey Bay Aquarium” dalījās ar tvītu, kurā norādīja Apple nopietno pārpratumu.

Kā izrādās, skandāla subjekts ir tā sauktais sifons.

Saskaņā ar angļu vikipēdiju:

Sifons ir anatomiska struktūra, kas ir ūdens gliemenes daļa, kam ir trīs veidi: jūras gliemene, divvākgliemji un galvkāji (šo klašu dzīvnieku starpā iekļauti sālsūdens un saldūdens gliemeži, gliemenes, astoņkāji, kalmāri un to radinieki). Sifoni gliemenēs ir garenas, trubai līdzīgas struktūras ar gaisa un ūdens plūsmu. Sifons ir daļa no gliemenes apvalka un ūdens plūsma tiek novadīta uz (un no) mēteļa dobuma.

Īsāk sakot, tas, ko jūs uzskatījāt par mīļu kalmāru, patiesībā ir sifons.

Godīgi sakot, manuprāt, mēs esam izturējušies nedaudz nejauki pret seno galvkāju klasi.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)