Viss, ko varam nojaust par jaunajiem iPad Pro - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Viss, ko varam nojaust par jaunajiem iPad Pro


Īpaši tievs rāmis, ārējo displeju atbalsts, A12X procesors un daudz kas cits…

Gada noslēgums un Ziemassvētki tuvojās, arvien iespējamāka šķiet rudens otrā Keynote konference. Mēs sagaidām uzlabotā Mac un iPad Pro prezentāciju. Jau esam uzskaitījuši iemeslus, kādēļ būtu nepieciešamas uzlabotas Apple darbvirsmas ierīces. Tagad mēģināsim izdarīt to pašu saistībā ar iPad Pro.

Kā jau ziņojām pirms pāris dienām, pagājušā nedēļa bija piesātināta ar iPad Pro ziņām. Tikko parādījās ziņa no K1l1m6n:

Hei, draugs! MacRumours renderēšana ir tik slikta, ka izveidoju kaut ko ekskluzīvu tieši tev!

Tādēļ mēs kombinējām ievākto informāciju no Rambo, Gurmana un Kuo un izveidojām iespējamo jaunā iPad Pro izskatu.

Saskaņā ar Kuo Apple strādā ar diviem jauniem iPad Pro modeļiem, kas ir tādā pašā izmērā kā 2017. gada iPad Pro. Ticamāk, ka Apple nemainīs izmērus, tādēļ mēs sagaidām, ka proporcijas tiks saglabātas. Tomēr bezrāmja dizains varētu sekot iPhone X sērijas modelim, tas varētu nozīmēt arī Home pogas beigas, tā kā iOS 12 žestu kontrole ir pieejama arī iPad ierīcēs.

Rāmji varētu būt daudz tievāki nekā iepriekš (gaidāmi aptuveni 6mm plānumā). “Notch” jeb augšējais iegriezums varētu tikt atstāts ārpus dienaskārtības, tā kā saistībā ar samazinātu augšējo rāmi ir atstāts pietiekoši daudz vietas visiem sensoriem un Face ID. Saistībā ar Face ID būtu svarīgi uzsvērt, ka Apple vajadzētu piestrādāt pie tehnoloģijas. Viņiem jānodrošina darbs dažādos virzienos, pat ja iPad tiek izmantots ainavas režīmā.

Tā kā visi sagaida īpaši plānu iPad, ir diezgan skaidrs, ka ierīce nebūs aprīkota ar stikla aizmugures pārklājumu. Tomēr mēs paļaujamies, ka būs iekļautas iPhone 7 stila antenas strīpas ar vecmodīgiem noapaļotiem stūriem. Kamera varētu būt iestrādāta no iPhone XS un iPhone XR ierīcēm, un Smart Connector jeb “viedais savienotājs” varētu būt pārcelts uz aizmuguri.

 

Ierīces izmēri varētu būt 178,52 x 247,64 mm ar 5,86 mm plānumu mazākās planšetes gadījumā. Tas ir 0,2 mm mazāk par pašreizējo 10,5 collu izmēra iPad Pro. Lielākā 12,9 collu versija varētu būt pieejama 215 x 280,66 mm izmērā. Abas ierīces varētu nākt klajā ar 6 mm rāmi.

Visnoslēpumainākie jautājumi saistībā ar jaunajiem iPad Pro ir to savienotāji. Daudzi avoti atklāj, ka tā varētu būt pirmā iOS ierīce ar USB-C atbalstu Apple piedāvājumā. Saskaņā ar Rambo USB-C savienotājs varētu iegūt 4K HDR atbalstu, savienojot ārējos displejus caur kabeļiem. Lai gan tas saskan ar Apple jaunāko redzējumu, kad pienāks laiks, mēs cerētu uz bezvadu risinājumiem.

Papildus izmaiņa varētu būt 3,5 mm Jack savienotāja noņemšana no iPad, kas arī liek uzdot jautājumus par USB-C savienotāja iestrādāšanu. Vai bezvadu risinājums varētu nākt klajā Apple jaunākajā piedāvājumā?

Nav īpaši ticami, ka būs iestrādāta bezvadu uzlāde, bet 120 Hz OLED displejs ir vairāk nekā iespējams. Tas varētu arī norādīt par ciparu uz cenu zīmes. Šāda ierīce varētu izmaksāt dārgi, bet vienlaikus tā būtu pirmā ierīce ar OLED ekrānu tik lielā izmēra. Tas varētu nozīmēt īstu soli uz priekšu gan krāsu, gan enerģijas efektivitātes ziņā.

Saistībā ar enerģijas efektivitāti mums jāpiemin arī procesors, ko varētu saukt par A12X. Viedais A12 bioniskais akumulatora taupības risinājums kopā ar 8 kodolu dzinēju šo ierīci pārveido par jaudīgu zvēru.

Vēl jāpiemin AirPencil, kam būtu iespēja izmantot NFC, tāpat kā AirPods austiņām.

Lai gan nav precizēts konkrēts jauno iPad prezentācijas datums, mēs varam sākt derēt, kad tos ieraudzīsim…

Renderētos attēlus, ko izmantojām kā ilustrācijas, veidoja Viktor Kádár jeb K1l1m6n. Ja jums patīk viņa darbs, apskatiet viņa iepriekšējo MacBook Pro konceptu, ko viņš izveidoja, balstoties uz lasītāju atsauksmēm. Lai apskatītu citus darbus, sekojiet viņam Behance un Instagram. Kā arī apskatiet iMagazine, mēs atgriezīsimies ar līdzīgu saturu.

Avoti: Macworld, MacRumors 1, 2, 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)