WINAMP: Leģendas atgriešanās - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

WINAMP: Leģendas atgriešanās


Aizgājušā MP3 perioda supervaronis, noteicošs faktors mūsdienu jauniešu dzīvēs. Ne vienmēr veca lietotne ir novecojusi lietotne. Vecā labā lama atgriežas ar jaunu sparu.

Es patiešām ticu, ka teju visi, izņemot varbūt mūsu jaunākos lasītājus, atpazīst Winamp. 1997. gadā debitējušais bezmaksas mediju atskaņotājs tajā laikā bija instalēts gandrīz katrā PC datorā. Pat ja tajā bija pieejams neierobežoti daudz pielāgojamu iestatījumu, par šī atskaņotāja panākumiem varam pateikties tā samērā viegli lietojamajai platformai. Nemaz neņemot vērā neticamo noformējumu (skins) skaitu, kurus lietotāji varēja krāt kā Pokemon Tazo.

Šo lietotni 2002. gadā iegādājās AOL, savukārt 2014. gadā tā nonāca Radionomy pārvaldībā. Pēdējais Winamp atjauninājums tika izstrādāts 2013. gadā, tādēļ varētu teikt, ka šī lietotne nudien piedzīvos augšāmcelšanos. Turklāt tā būs patiešām lieliska!

Lai arī viņš nav izpaudis pārāk daudz detaļu, Radionomy vadītājs Aleksandrs Saboundžans (Alexandre Saboundjian) ir apgalvojis, ka lama vispirms atgriezīsies mobilās lietotnes formā, taču uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst arī datoriem paredzētas versijas izveide. To visu plānots paveikt, saglabājot oriģinālās lietotnes raksturu, taču jauno lietotni apbruņojot ar visām zināšanām, kas būtu nepieciešamas mūsdienīgam mediju atskaņotājam. Piemēram, jūs tajā vienuviet varēsit piekļūt atskaņošanas sarakstiem, lokāli saglabātiem failiem, podkāstiem, radio straumēšanai un varbūt pat citiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Spotify vai Apple Music.

Winamp 5.8 versijas atjauninājums, kurā būs labotas iepriekšējās versijas kļūmes, būs pieejams jau šonedēļ, savukārt Winamp 6 gaidāms 2019. gadā.

Ja jūs nespējat tik ilgi gaidīt, tad šeit varat piekļūt kāda Winamp cienītāja radītai pārlūkā lietojamai mediju atskaņotāja versijai. Tas lieliski derēs, lai atsauktu atmiņā vecos laikus. Nostalģijas radīšanai palīdzēs arī mājaslapā iekļautie ievadvārdi par DJ Mike Llama:

Winamp, it really whips the llama’s ass.

Avots: Techcrunch

Apple Inc. (AAPL)