YouTube ir radījuši visnīstāko jebkad viņu platformā publicēto video - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

YouTube ir radījuši visnīstāko jebkad viņu platformā publicēto video


Neviens cits ieraksts šogad neguva tik daudz negatīvu vērtējumu kā šī gada YouTube Rewind video. Taču kādēļ gan cilvēki tik ļoti ienīst YouTube pašu veidoto montāžu, kura tapšanā piedalījušies vairāk nekā simt YouTube satura autori?

Kopš vietni YouTube iegādājās Google, tā ir piedzīvojusi milzīgu daudzumu izmaiņu. Tomēr šīs vietnes lietotāji vēl nekad nav uz to niknojušies tik ļoti kā pēdējo pāris dienu laikā. Pagājušās nedēļas otrdienā tika publicēts YouTube Rewind ieraksts. Šajā video vienkopus redzami vispopulārākie mūziķi, mēmes un visatpazīstamākie no YouTube kopienas dalībniekiem. Tajā pat laikā šajā ierakstā ir aplūkoti arī vietnē YouTube visvairāk apspriestie temati.

Galvenais šī video nolūks ir attēlot to, kādā virzienā dodas YouTube. Vienīgā lieta, ko Google ir piemirsuši, ir tas, ka šī platforma popularitāti ieguva tieši tās neatkarīgo autoru un viņu skatītāju, nevis reklāmdevēju dēļ. Galvenokārt tādēļ, ka sponsorēšana pašlaik ir zaudējusi popularitāti un skatītāji video autorus var atbalstīt tiešā veidā. Tieši tam YouTube sevišķi nepievērš uzmanību un izvēlas atbalstīt tos autorus, kuri piesaista vislielākos reklāmdevējus. Šāda pieeja skatītājus vairs neapmierina.

Šī gada Rewind video stāsts ir par to, ka pašiem autoriem nācās izgudrot, tieši par kādām tēmām veidot Rewind ierakstu. Tas ir mazliet liekulīgi. Galvenokārt tādēļ, ka viņi ieraksta veidošanai nebūt nepiesaistīja tos video autorus, kuriem ir visvairāk skatītāju. Jau atkal viņu vidū nebija PewDiePie – kopš Wall Street Journal izteicis kritiku par viņa veidoto saturu, viņš nudien Google acīs ir kļuvis par persona non grata. Tā kā daudzi no sponsoriem pamet šo platformu, ir sācies tumšākais laiks YouTube vēsturē. Vairs nešķiet pārsteidzoši, ka viņi nepievērš sevišķi daudz uzmanības arī šī kanāla, kuram ir visvairāk sekotāju, pastāvēšanai.

Visas šīs norises ir tik ļoti saniknojušas skatītājus, ka negatīvo vērtējumu skaits šī gada Rewind video ir teju jau sasniedzis 10 miljonus. Protams, šī ieraksta režisori ir pilnīgi ignorējuši Logan brothers stāstu par pašnāvību mežu Japānā un neprātīgo boksa cīņu ar KSI. Tādēļ tie, kuri rūpīgi seko līdzi lielākajiem YouTube kanāliem, varētu būt vīlušies, un šāda līmeņa liekulība jau ir sākusi kļūt neveikla.

Avots: Business Insider

Apple Inc. (AAPL)